Ciepły talerzyk od Żyrafki Sophie

49.00 

Brak w magazynie

Opis

Wesoły, „cieły” talerz bawi i jednocześnie uczy rozpoznawać smaki bez nerwów, że posiłek wstygnie.

Kategoria wiekowa: 6 m +

Talerz idealny do utrzymania ciepłoty jedzenia. Przyssawka zapewnia, że talerz pozostaje w miejscu i nie ucieka niezdarnym rączkom. Przyssawka jest ściągana do mycia. Trójdzielny talerz ułatwia oddzielenie potraw od siebie i pomaga w nauce rozróżniania smaków. Zbiornik na ciepłą wodę ma bezpieczną przykrywkę. Żyrafa Sophie na spodzie bawi i zachęca do jej odkrycia.

 

Informacja dla użytkownika:  napełnij zbiornik ciepłą, ale nie wrzącą, wodą. Zamknij przykrywkę i mocno ją dokręć.

Kolory i szczegóły zawartości mogą się różnić. Zachowaj opakowanie ponieważ zawiera istotne informacje. Wyrób zgodny z normą EN 14372 norm. Dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia.

Czyszczenie: Można myć w zmywarce (górny kosz) lub ciepłą wodą z mydłem, następnie spłukać. Umyć przed pierwszym użyciem. Nie gotować i nie sterylizować!

Dla bezpieczeństwa dziecka:

UWAGA!: Ten produkt nie jest zabawką. Musi być używany w obecności dorosłego. Jest używany z gorącą wodą.  Upewnij się, że dziecko nie dotyka pokrywki, by uniknąć jakiegokolwiek ryzyka poparzenia. Zbadaj produkt przed każdym użyciem. Wyrzucić w przypadku jakichkolwiek objawów gorszego stanu lub popękań. Nie wsadzaj do kuchenki mikrofalowej. Zawsze sprawdzaj temperaturę żywności przed podaniem dziecku. Przechowywać niewykorzystywane elementy poza zasięgiem dziecka.